Pojistné události a autoskla

Pojistné události

Spolupracujeme s mnoha pojišťovnami, tudíž za Vás kompletně vyřídíme jakoukoliv pojistnou událost. Vaše vozidlo necháme nafotit, opravíme a vyřídíme ostatní potřebné formality.

Autoskla

Vyměníme Vám přední, boční či zadní autosklo „téměř na počkání“ nejdéle však za 2-4 hodiny. V naší nabídce jsou ty nejkvalitnější autoskla pro všechny typy vozů osobní, užitková i nákladní automobily. Výměna Vašeho autoskla se provádí vlepením do karoserie nebo vsazením do těsnění vždy odborně a pomocí vyškoleného týmu.

Po výměně autoskla vyčistíme čelní sklo od stop po montáži, uklidíme a vysajeme interiér vozu a palubní desku a připevníme odstraněné komponenty

Ale jelikož se vyřízení pojistných událostí neobejde bez dodání nutných dokladů, přichystejte si následující doklady:

Poškozený:

Velký a malý technický průkaz, řidičský průkaz, Záznam o nehodě (pokud byl sepsán účastníky nehody), Záznam od policie (pokud byla k nehodě přivolána), Lesingovou/úvěrovou smlouvu (v případě, že vozidlo je na leasing/úvěr)

Viník:

Velký a malý technický průkaz, řidičský průkaz, Pojistnou smlouvu, Záznam o nehodě (pokud byl sepsán účastníky nehody), Záznam od policie (pokud byla k nehodě přivolána), Lesingovou/úvěrovou smlouvu (v případě, že vozidlo je na leasing/úvěr)

Připojištěné čelní sklo:

Velký technický průkaz, řidičský průkaz, pojistnou smlouvu, Lesingovou/úvěrovou smlouvu (v případě, že vozidlo je na leasing/úvěr)

Objednejte si výměnu autoskla HNED

Jsme smluvní partneři pojišťoven DIRECTUNIQA

Dále spolupracujeme s těmito nesmluvními pojišťovnami:

Česká pojišťovna Kooperativa Allianz Hasičská vzájemná pojišťovna Wüstenrot pojišťovna ČSOB pojišťovna Uniqua AXA assistance Generali pojišťovna Česká podnikatelská pojišťovna direct pojišťovna